• 031-37790470
 • شنبه تا چهارشنبه : 8:30 - 16:30 _ پنجشنبه : 8:30 - 12:00
 • info@almasezarrin.com

گروه صنعتی الماس زرین نقش جهان

"گروه صنعتی بازرگانی الماس زرین نقش جهان سهامی خاص"
با هدف انجام کلیه خدمات بازرگانی اعم از بازرگانی داخلی و خارجی ، انجام امور گمرکی، ترخیص کالا، سرمایه گذاری و مشارکت با سایر افراد حقیقی و حقوقی با کسب مجوزهای لازم شروع به کار کرد.
این گروه صنعتی با سرمایه گذاری و تاسیس شرکتهای اقماری خود گامهای بزرگی در صنعت ساختمان و پروژه های عمرانی برداشته است .
این شرکتها عبارتند از:شرکت کنترل سازه نقش جهان (فعال در امور معدنی)، شرکت تعاونی کنترل سازه زاینده رود (فعال در امور انبوه سازی ساختمان)، شرکت گیتی نگار پردیسان (فعال در امور تولید پارتیشن و درب و پنجره های آلومنیوم اختصاصی و UPVC)، شرکت نگین زرین اقتصاد پویا (در زمینه تجارت الکترونیک و امور رسانه)، شرکت فولاد کوثر گرجستان (فعال در زمینه امور بازرگانی در کشور گرجستان).
گروه صنعتی الماس زرین فعالیتهای بازرگانی خود را بر چهار حوزه متمرکز کرده است. 1) گروه مواد غذایی، غلات ، کود و سم 2)گروه مصالح ساختمانی 3) گروه نفت، گاز، پتروشیمی 4)گروه مواد معدنی. ما با بهره گیری از کارکنان مجرب و توانمند و به کارگیری آخرین علوم مدیریتی در حوزه واردات و صادرات کالاهای مختلف قادر به ایجاد هماهنگی بین صنایع مختلف شده ایم. "گروه صنعتی الماس زرین نقش جهان" موفق به هدایت و برنامه ریزی پروسه صادرات به کشورهای همسایه و سایر کشورها شده است.
 • هم اینک گروه صنعتی الماس زرین نقش جهان با هدف ورود به عرصه رقابت جهانی و تبدیل شدن به یکی از ده شرکت برتر صادراتی کشور تا سال 1404 در پیشبرد اهداف زیر فعالیت می نماید:

  • توسعه فعالیتهای بازرگانی صادرات و واردات، صادرات خدمات فنی و مهندسی، صادرات انواع کالا در گروههای فوق به سایر کشورها.

  • حضور در بخش تولید مستقیم و غیر مستقیم کالاها و تجهیزات.

  • حضور در پروژه های عمرانی (ساختمانی، راهسازی، معدنی و تجارت الکترونیک) در قالب قراردادهای پیمانکاری، سرمایه گذاری و مشارکتی در داخل و خارج کشور.

  • همکاری با تولید کنندگان، بازرگانان و سرمایه گزاران در داخل و خارج کشور در جهت نیل به اهداف فوق.

  • ایجاد نمایشگاههای دائم ساختمانی در مناطق آزاد اروند و چابهار و کشورهای خارجی از قبیل روسیه، قزاقستان و گرجستان.

 • کسب رتبه برتر در جشنواره تعاونی های برتر عمرانی استان طی دو دوره
 • کسب رتبه برتر در جشنواره پیمانکاران برتر استان اصفهان
 • حضور قدرتمند در عرصه سازندگی (پروژه های عمرانی مسکن مهر و مشارکت های دولتی)
 • تربیت نیروی انسانی کارآمد و متخصص و ایجاد فرصتهای شغلی و کارآفرینی و ارزآوری.
 • حضور در عرصه تولید بطور مستقیم و مشارکتی از قبیل پارتیشن، درب و پنجره و کود نانو

تیم الماس زرین

سخن مدیرعامل

به نام خداوند مهربان

امروز عوامل اصلی موفقیت شرکت ها و بنگاه های اقتصادی داشتن تعهد، تخصص، خلاقیت و احترام به خواسته های مشتریان می باشد و شرکت هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی به نظارت و خواسته های مشتریان گوش فراداده و سپس آن را با دانش و فناوری نوین آمیخته و یک اثر ماندگار خلق کنند .
گروه صنعتی الماس زرین نقش جهان می بایست در فضایی که احترام و بردباری سرلوحه آن باشد فعالیت کند و هدف مشخص همکاران ارتقاء دانش فنی، رضایت مشتری، ارتقاء شغلی و در کنار آن رسیدن به شرایط ایده آل مالی باشد. زیرا اعتقاد داریم که رسیدن به تمامی رویاهایمان در صورتیکه اراده کنیم میسر است. بهتر است همین امروز در آرامش کامل آرزوهایمان را بنویسیم و جهت رسیدن به آنها برنامه ریزی کنیم. زیرا تمام اتفاقات خوب در آرامش کامل صورت می گیرد. پس آرام، آرام، آرام …
خداوند مهربان را سپاسگزارم که توفیق خدمتگزاری با بهره گیری از سرمایه پر برکت نیروهای جوان و توانمند را به اینجانب مرحمت فرمود.
به امید موفقیت در تمامی عرصه ها
مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره
محمد دانشمند
آقای محمد دانشمندمدیر عامل
آقای محمد دانشمند
آقای محمد دانشمندمدیر عامل
آقای مهدی کریمی مدیر اجرایی
آقای مهدی کریمی
آقای مهدی کریمی مدیر اجرایی
خانم دانشمندمدیر مالی
خانم دانشمند
خانم دانشمندمدیر مالی

تندیس های افتخار